• Головна
  • Як пережити перехід на літній час без шкоди для здоров’я

Як пережити перехід на літній час без шкоди для здоров’я

Перехід на літній час може суттєво вплинути на організм людини. Готуватися до змін часу фахівці радять завчасно – добре харчуватися, більше гуляти на свіжому повітрі та зменшити навантаження на організм.

Так, переведення часу може стати причиною переривання вагітності у жінок після ЕКЗ, викликати серцевий напад або інсульт. Крім того, недосип призводить до втоми та зниження концентрації уваги, а також посилює кластерні головні болі.

Щоб пережити переведення часу без значного стресу для організму, фахівці радять повноцінно та регулярно харчуватися. Жирну та гостру їжу краще уникати, а солодощі – обмежити. Також деякі медики рекомендують пити зелений чай – він допоможе підтримати організм у тонусі.

Хоча б за тиждень до переведення стрілок на літній час необхідно більше гуляти на свіжому повітрі.

Крім того, у перехідний період радять зменшити навантаженняна роботі та не засиджуватися в офісі допізна. За кермо в перші дні краще не сідати.

Також за тиждень до переведення часу намагайтеся лягати спати та прокидатися на 20-40 хвилин раніше, ніж зазвичай. Це дозволить організму адаптуватися до змін у розпорядку дня.